Zbiorniki na Deszczówkę

133 Views Comment Off

Co za okropna pogoda. Lało jak z cebra od początku wiosny. Potem przyszło suche lato. Wody brakowało nawet w studni. Oszczędzaliśmy jak tylko się dało. Wodę po płukaniu naczyń wylewałam pod kwiaty w ogrodzie. Hydrofor już nie wyrabiał, a w tunelu foliowym pomidory zaczęły więdnąć z braku wody.
Co dziennie oglądałam prognozę pogody z nadzieją na deszcz. Niestety, od kilku tygodni nie padało. Pewnego pięknego wieczoru, usłyszałam w prognozie, że będzie padać i grzmieć na Mazowszu. Intensywnie myślałam co zrobić, gdzie złapać taki deszcz. Na szczęście mięliśmy 2 małe beczki i kila wiader. Następnego dnia po południu przyszedł upragniony deszcz. Beczki udało nam się podstawić pod rynny z dachu, ale to wszystko było za mało. Zaczęliśmy oglądać w internecie zbiorniki na deszczówkę. Były ogromne. To częściowo rozwiązało by problem suszy. Długo zastanawialiśmy się nad tym co kupić. Deszcz padał cały wieczór, a beczki już były pełne. Musieliśmy podjąć decyzję. Zamówiliśmy 2 zbiorniki na deszczówkę. W krótkim czasie zostały do nas przywiezione. Susza już nam nie zagrażała. Każdy najdrobniejszy deszczyk spływa po dachu do zbiorników.

Zbiorniki na Deszczówkę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
In : Mieszkanie
Frazy: trioxygen 5, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, internorm okno kf410, Tynk mozaikowy Lakma, Minikoparka Gorlice, złomowanie auta tarnobrzeg, highlightersmink, wałki pa66, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, balayage fryzjer kraków

About the author

Related Articles

Nasza sonda:

Czy tanie meble biurowe na wymiar to najlepsze rozwiązanie dla firm?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Kontakt:
Emailadan32[malpa]wp.pl
Tel(026) 471 83 09
MiastoWarszawa
Kategorie
Zobacz również: