Beton Dekoracyjny

401 Views Comment Off

Chcąc wykończyć mieszkanie, a konkretnie powierzchnie płaskie, jak ściany, podłogi i sufity, mamy do wyboru mnóstwo sposobów i rozwiązań. Można położyć gładzie, pomalować ściany, położyć panele lub płytki ceramiczne.
Jednak coraz bardziej popularne staje się względnie nowe rozwiązanie na rynku jakim jest beton dekoracyjny. Jest to rodzaj wykończenia, który można położyć jako tynk lub w formie gotowych płyt betonowych. Wbrew temu, co można sądzić po nazwie tego sposobu wykończenia powierzchni, nie jest to rozwiązanie przeznaczone na zewnątrz czy do lokali użytkowych. Beton tego typu jak najbardziej nadaje się również do wnętrz mieszkalnych i to do wszystkich pomieszczeń. Beton dekoracyjny może być barwiony w szerokiej palecie barw, dlatego nie sprawia wrażenia zimna, jakiego można by się spodziewać po surowym betonie. Na rynku działa mnóstwo firm specjalizujących się w betonie dekoracyjnym. Na ich stronach internetowych znajduje się wiele wizualizacji i zdjęć gotowych realizacji, więc można się zapoznać z końcowym efektem.

Beton Dekoracyjny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Frazy: przesłony wodoszczelne, mezoterapia vivaderm, certyfikat flange fitter, żwir siany ostrów, Minikoparka Gorlice, etykiety inspekcyjne na zamówienie, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, rozstępy biceps, blog początkującego elektronika, zeltiq Warszawa

About the author

Related Articles

Nasza sonda:

Czy tanie meble biurowe na wymiar to najlepsze rozwiązanie dla firm?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Kontakt:
Emailadan32[malpa]wp.pl
Tel(026) 471 83 09
MiastoWarszawa
Kategorie
Zobacz również: